Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 312-154881/0001

Brillant Damenring zus. ca.1,00 ct

Weißgold 585, RW 51, 3,2 g, Gebrauchsspuren, ein Brillant mit äusserem Merkmaløg3

02.10.2017 - 17:22

Vyvolávací cena:
EUR 750,-

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Schmuck und Uhren
Datum: 02.10.2017 - 17:22
Místo konání aukce: Wien | Favoriten
Prohlídka: 26.09. - 02.10.2017