Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 110-020382/0037

Kupferstich

18. Jh. "Der Trunkene Silen" ca. 31,5 x 20,5 cm. Randschäden, mit Klebefalz in Passep. befestigt

Expert: Gerhard Jirak Gerhard Jirak

27.09.2017 - 16:12

Vyvolávací cena:

Kupferstich

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Druckgrafiken und Zeichnungen
Datum: 27.09.2017 - 16:12
Místo konání aukce: Wien | Favoriten
Prohlídka: online