Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7000

Hermann OBER

(Freilassing 1920 - 1997) "Weiblicher Akt" unten rechts monogrammiert und datiert: HO 1965, Blei-/Buntstift auf Papier, ca. 49 x 70 cm, verglast, gerahmt 300,-

Expert: Schätzmeister Gerhard Gafko Schätzmeister Gerhard Gafko

16.09.2010 - 15:00

Vyvolávací cena:

Hermann OBER

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Kunst & Antiquitäten
Datum: 16.09.2010 - 15:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 10.09. - 16.09.2010