Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 9999

Ernst Balluf

(Linz 1921-2008) 2 Bilder "Waage und Jungfrau", Farblithografien, signiert Ernst Balluf, ca. 13 x 13 cm, Passepartout, Glas, gerahmt

Expert: Heinrich Thurnhofer

15.09.2010 - 15:00

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Ernst Balluf

Expert: Heinrich Thurnhofer

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Art and Antiques
Datum: 15.09.2010 - 15:00
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 06.09. - 15.09.2010