Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 9999

10 Broschen

, aus unedlem Metall, mit verschiedenen Motiven farbig bemalt, 19./20. Jh., beschädigtøx

Expert: Manuela Hirner Manuela Hirner
+43 0732-790016

manuela.hirner@dorotheum.at

15.09.2010 - 15:00

Vyvolávací cena:

10 Broschen

+43 0732-790016

manuela.hirner@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Kunst & Antiquitäten
Datum: 15.09.2010 - 15:00
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 06.09. - 15.09.2010