Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 231

Pablo PICASSO

Pablo PICASSO - Bilder, Grafiken

(Malaga 1881 - 1973 Mougins) "Blumenstrauß" im Stein signiert, Farblithografie, ca. 40,5 x 47 cm, Prägestempel: Edition Compat Pour La Paix, Copyright S. P. A. D. E. M. Paris, Knitterstellen, verglast, gerahmt Ruf 220

Expert: Schätzmeister Gerhard Gafko Schätzmeister Gerhard Gafko

13.10.2010 - 15:00

Dosažená cena: **
EUR 625,-
Odhadní cena:
EUR 400,- do EUR 500,-

Pablo PICASSO

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Bilder, Grafiken
Datum: 13.10.2010 - 15:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 05.10. - 13.10.2010