Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 33

Zenon ANISZEWSKI *

Zenon ANISZEWSKI * - Modern and Contemporary Art, Modern Prints

(Polen 1948 geb.) "Freiheit (Wildpferde)" unten rechts signiert und datiert: Z. Aniszewski 2009, Aquarell auf Papier, ca. 42 x 69 cm (PassepartoutAusschnitt), verglast, gerahmt Ruf 400

Expert: Gerhard Gafko Gerhard Gafko
+43-662-87 16 71-49

13.10.2010 - 15:00

Odhadní cena:
EUR 700,- do EUR 900,-

Zenon ANISZEWSKI *

+43-662-87 16 71-49

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Modern and Contemporary Art, Modern Prints
Datum: 13.10.2010 - 15:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 05.10. - 13.10.2010