Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7010

Helene Bourgeois,

Poretsch 1912-1984 Wien, Blumen, Mischtechnik auf Papier signiert H. Bourgeois 50 x 36 cm. in Passep. gerahmt.

Expert: Gerhard Jirak Gerhard Jirak

08.09.2010 - 15:00

Vyvolávací cena:

Helene Bourgeois,

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Art and Antiques
Datum: 08.09.2010 - 15:00
Místo konání aukce: Vídeň | Favoriten
Prohlídka: 28.08. - 08.09.2010