Čís. položky 7007

Anton Ousko Oberhoffer,

Wien 1904 geb. Waldweg, Öl auf Hartfaserplatte 54 x 69 cm. signiert, gerahmt.

Expert: Gerhard Jirak Gerhard Jirak

08.09.2010 - 15:00

Vyvolávací cena:

Anton Ousko Oberhoffer,

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Art and Antiques
Datum: 08.09.2010 - 15:00
Místo konání aukce: Vídeň | Favoriten
Prohlídka: 28.08. - 08.09.2010