Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7003

Halbhoher Art Deco Schrank um 1930/35,

Weichholzkorpus palisanderfurniert, mattiert, 2 Türen, abnehmbare Platte, 172 x 104 x 64 cm, Altersund Gebrauchsspuren

Odborníci: Günther Minichreiter/Alexander Doczy

08.09.2010 - 15:00

Vyvolávací cena:
EUR 700,-

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Art and Antiques
Datum: 08.09.2010 - 15:00
Místo konání aukce: Vídeň | Favoriten
Prohlídka: 28.08. - 08.09.2010