Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7000

Josef BATTISTI

(Dornbirn 1903 - 1956 Salzburg?) "Burg Golling" unten rechts signiert: Josef Battisti, Aquarell auf Papier, ca. 35 x 50 cm (PassepartoutAusschnitt), verglast, gerahmt

Expert: Schätzmeister Gerhard Gafko Schätzmeister Gerhard Gafko

09.09.2010 - 15:00

Vyvolávací cena:
EUR 80,-

Josef BATTISTI

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Kunst & Antiquitäten
Datum: 09.09.2010 - 15:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 03.09. - 09.09.2010