Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 64

Weißgoldene Damenschmuckgarnitur

mit Brillanten, zus. ca. 0,10 ct u. Topasen, best. aus: 1 Ring, RW 55,5, 2 Ohrsteckgehängen,9 gøG7

Expert: Christian Tschuk Christian Tschuk

08.09.2010 - 15:00

Vyvolávací cena:

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
klagenfurt@dorotheum.at

+43 463-51 22 67 72
Aukce: Art and Antiques
Datum: 08.09.2010 - 15:00
Místo konání aukce: Klagenfurt
Prohlídka: 02.09. - 08.09.2010