Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7010

Sheffielder Tablett,

Silber, rechteckig fassoniert, reicher Rocaillendekor, 26 x 19 cm, Gewicht 267 g, Meisterzeichen, Sheffielder Beschauzeichen 1905, (HS)

Expert: Mag. Sonja Evelyn Wenzl-Höpp Mag. Sonja Evelyn Wenzl-Höpp

sonja.hoepp@dorotheum.at

31.08.2010 - 15:00

Dosažená cena: **
EUR 250,-
Vyvolávací cena:

Sheffielder Tablett,

sonja.hoepp@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Sommerauktion
Datum: 31.08.2010 - 15:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 27.08. - 31.08.2010