Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7907

Alexander Trichtl

(Wien 1802-1884) Blick auf Schloß Kranichberg, im Hintergrund der Schneeberg, signiert A. Trichtl, Öl auf Holz, 43 x 54 cm,gerahmt, rest.,(W)

Expert: Dr. Christl Wolf Dr. Christl Wolf
+43-1-515 60-377

31.08.2010 - 15:00

Vyvolávací cena:

Alexander Trichtl

+43-1-515 60-377

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Art and Antiques & Paintings
Datum: 31.08.2010 - 15:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 27.08. - 31.08.2010