Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 9999

BOSCHAN Prof. J. Walter

(Wien 1911 - 1984 Salzburg) "Großglockener (Salzburg)" unten links signiert W. J. Boschan, Gouache auf Papier, ca. 30 x 23,5 cm Passepartout, verglast, gerahmt

Expert: Schätzmeister Gerhard Gafko Schätzmeister Gerhard Gafko

02.09.2010 - 15:00

Vyvolávací cena:

BOSCHAN Prof. J. Walter

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Kunst & Antiquitäten
Datum: 02.09.2010 - 15:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 27.08. - 02.09.2010