Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 9999

Esteban FEKETE

(Cinkota/Budapest 1924 - 2009 Dieburg) "Liegender Frauenakt" unten rechts signiert: Fekete, Farblithografie, Nr. 4099/10.000, Blattformat ca. 30 x 42 cm, verglast, gerahmt

Expert: Gerhard Gafko Gerhard Gafko
+43-662-87 16 71-49

02.09.2010 - 15:00

Vyvolávací cena:
EUR 65,-

Esteban FEKETE

+43-662-87 16 71-49

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Art and Antiques
Datum: 02.09.2010 - 15:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 27.08. - 02.09.2010