Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 9999

Oscar SCHMITT

(Münchener Schule um 1900) "Jäger mit Büchse" oben rechts signiert: Oscar Schmitt, Öl auf Malkarton, 18 x 14 cm, gerahmt Ruf 150

Expert: Schätzmeister Richard Krautgartner Schätzmeister Richard Krautgartner

02.09.2010 - 15:00

Vyvolávací cena:
EUR 110,-

Oscar SCHMITT

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Kunst & Antiquitäten
Datum: 02.09.2010 - 15:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 27.08. - 02.09.2010