Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 12

Grimm, wohl Wilhelm Grimm

(Eberstadt bei Darmstadt 1904-1986) "Faschingsszene", rechts unten signiert Grimm, Holzschnitt, Blattgröße 62,5 x 45,5 cm

Expert: Univ. Prof. Dr. Wolfgang Speyer Univ. Prof. Dr. Wolfgang Speyer
+43-662-87 16 71-0

01.09.2010 - 15:00

Vyvolávací cena:

Grimm, wohl Wilhelm Grimm

+43-662-87 16 71-0

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Art and Antiques
Datum: 01.09.2010 - 15:00
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 23.08. - 01.09.2010