Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7112

Wasserbecken,

19./20. Jh., Marmor, behauen, seitliche Ausbuchtungen, 30 x 70 x 51 cm, Alters- und Gebrauchsspuren, geringfügig ausgeschartet.

Expert: Günther Minichreiter Günther Minichreiter

25.08.2010 - 15:00

Dosažená cena: **
EUR 625,-
Vyvolávací cena:

Wasserbecken,

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Art and Antiques & Paintings
Datum: 25.08.2010 - 15:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 20.08. - 25.08.2010