Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7907

Johann Georg Christian von Urlaub

(St. Petersburg 1844-1914 München) Der Umtrunk, signiert, datiert Urlaub 1877, München, Öl auf Holz, 18 x 12 cm,gerahmt, (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

25.08.2010 - 15:00

Vyvolávací cena:
EUR 340,-

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Art and Antiques & Paintings
Datum: 25.08.2010 - 15:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 20.08. - 25.08.2010