Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 81

Carl Rotky

(Graz 1891-1977 Grottenhof/ Leibnitz, Besuch der Malerschule v. C. Damianos) Steirisches Weinstöckl, handsigniert C. Rotky, Linolschnitt in Farbe, Stockgröße 8 x 8,5 cm, Passepartout, verglast, gerahmt, Rahmen gering abgerieben

Expert: Friedrich Reinbacher

30.08.2010 - 15:00

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Carl Rotky

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Art and Antiques
Datum: 30.08.2010 - 15:00
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: 19.08. - 30.08.2010