Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7011

Künstler 1. Hälfte 20. Jh.

"Spirit of Ecstsy" Bronze patiniert, auf steinsockel montiert, unsigniert, Höhe 114 cm.

Expert: Gerhard Jirak Gerhard Jirak

25.08.2010 - 15:00

Vyvolávací cena:
EUR 1.600,-

Künstler 1. Hälfte 20. Jh.

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Art and Antiques
Datum: 25.08.2010 - 15:00
Místo konání aukce: Vídeň | Favoriten
Prohlídka: 14.08. - 25.08.2010