Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7000

Viktor KUSCHEL

(Wien 1876 geb.) "Waldrand" unten rechts signiert: V. Kuschel, Rückseite Klebezettel, betitelt, Öl auf Pappe, ca. 76 x 71 cm, Krakelee, gewölbt, Rahmen beschädigt Ruf 220

Expert: Gerhard Gafko Gerhard Gafko
+43-662-87 16 71-49

26.08.2010 - 15:00

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Viktor KUSCHEL

+43-662-87 16 71-49

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Art and Antiques
Datum: 26.08.2010 - 15:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 20.08. - 26.08.2010