Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7000

Unbekannt

(Deutsch um 1800/20) "Brand in einer Burganlage" Öl auf Holz, ca. 20 x 26 cm, krakeliert, gewölbt, horizontale Bruchstelle, Rahmen beschädigt

Expert: Gerhard Gafko Gerhard Gafko
+43-662-87 16 71-49

26.08.2010 - 15:00

Vyvolávací cena:

Unbekannt

+43-662-87 16 71-49

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Art and Antiques
Datum: 26.08.2010 - 15:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 20.08. - 26.08.2010