Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7302

Herike-Seide ca. 48 x 69 cm,

Türkei, erzeugt Mitte des 20. Jh., ca. 9 x 9 Kn, signiert, exzellenter Erhaltungszustand

18.08.2010 - 15:00

Vyvolávací cena:

Herike-Seide ca. 48 x 69 cm,

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Art and Antiques & Paintings
Datum: 18.08.2010 - 15:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 13.08. - 18.08.2010