Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7208 +

1 Paar Sessel,

urspr. 19. Jh., geschweifte Nußholzgestelle, mattiert, erg. tap. Sitze, Sprossenlehnen, Alters- u. Gebrauchsspuren, Teile erg.

Odborníci: Günther Minichreiter/Alexander Doczy

18.08.2010 - 15:00

Vyvolávací cena:
EUR 320,-

1 Paar Sessel,

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Art and Antiques & Paintings
Datum: 18.08.2010 - 15:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 13.08. - 18.08.2010