Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7106

E Nötel um 1900

Blumen und ein Weidekörbchen, signiert und datiert ENötel 1898, Öl auf Leinwand, 53 x 66 cm,gerahmt, (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

18.08.2010 - 15:00

Vyvolávací cena:

E Nötel um 1900

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Sommerauktion
Datum: 18.08.2010 - 15:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 13.08. - 18.08.2010