Čís. položky 7908

Heinz Pinggera

(Meran 1900 geb.) Motiv aus Spitz an der Donau, betitelt, signiert Heinz Pinggera, Aquarell auf Papier,25 x 33 cm, Passep.,gerahmt, (Hu)

Expert: Dr. Brigitte Huck Dr. Brigitte Huck
+43-1-515 60-378

18.08.2010 - 15:00

Dosažená cena: **
EUR 350,-
Vyvolávací cena:
EUR 280,-

Heinz Pinggera

+43-1-515 60-378

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Sommerauktion
Typ aukce: Salónní aukce
Datum: 18.08.2010 - 15:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 13.08. - 18.08.2010