Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7907

Vincenz Hawlicek

(Wien 1864-1914) Küste und Kühe, monogrammiert V. H., Aquarell auf Papier, 12 x 23 cm, Passep.,gerahmt, gebräunt, (Hu)

Expert: Dr. Brigitte Huck Dr. Brigitte Huck
+43-1-515 60-378

18.08.2010 - 15:00

Vyvolávací cena:

Vincenz Hawlicek

+43-1-515 60-378

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Art and Antiques & Paintings
Datum: 18.08.2010 - 15:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 13.08. - 18.08.2010