Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7906

Wagner

Fische, signiert Wagner, Öl auf Leinwand, 60 x 80 cm, o. R., (PP)

Expert: Mag. Patricia Pálffy Mag. Patricia Pálffy
+43-1-515 60-386

patricia.palffy@dorotheum.at

18.08.2010 - 15:00

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:
EUR 80,-

Wagner

+43-1-515 60-386

patricia.palffy@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Sommerauktion
Datum: 18.08.2010 - 15:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 13.08. - 18.08.2010