Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7903

Giovanni Benedetto Castiglione, gen. Il Grecchetto

(Genua 1609 oder 1616-1664 oder 1670 Mantua), Umkreis Hirtenszene, Öl auf Holz, 11 x 14 cm,gerahmt (GS)

Expert: Dr. Alexander Strasoldo Dr. Alexander Strasoldo
+43 1 515 60 312

oldmasters@dorotheum.com

18.08.2010 - 15:00

Vyvolávací cena:
EUR 1.000,-

+43 1 515 60 312

oldmasters@dorotheum.com

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Sommerauktion
Datum: 18.08.2010 - 15:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 13.08. - 18.08.2010