Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7903

Joseph Höger

(Wien 1801-1877) Motiv aus Neapel, Mauer, betitelt, signiert J. Höger, Aquarell und Bleistift, auf Papier, 29 x 23 cm, auf Unterlage,gerahmt, (Hu)

Expert: Dr. Brigitte Huck Dr. Brigitte Huck
+43-1-515 60-378

18.08.2010 - 15:00

Vyvolávací cena:
EUR 340,-

Joseph Höger

+43-1-515 60-378

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Sommerauktion
Datum: 18.08.2010 - 15:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 13.08. - 18.08.2010