Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7072

1 Paar Kanton-Vasen,

China, 19. Jh., Porzellan, farbig und gold bemalt, Höhe 25 cm, 1 Vase bestoßen

Expert: Regina Herbst Regina Herbst

18.08.2010 - 15:00

Vyvolávací cena:

1 Paar Kanton-Vasen,

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Sommerauktion
Datum: 18.08.2010 - 15:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 13.08. - 18.08.2010