Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7010

wiener Schale,

Silber, vergoldet, rund fassoniert, eingesetzte Münze Maria Theresia, Dm. 19 cm, Gewicht 252 g, Wiener Tukankopfpunze ab 1922, (HS)

Expert: Mag. Sonja Evelyn Wenzl-Höpp Mag. Sonja Evelyn Wenzl-Höpp

sonja.hoepp@dorotheum.at

18.08.2010 - 15:00

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:
EUR 140,-

wiener Schale,

sonja.hoepp@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Sommerauktion
Datum: 18.08.2010 - 15:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 13.08. - 18.08.2010