Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7000

8 Radierungen:

u. a. H. ROTHE (um 1945/50) "Fa. Schilde-Trockner (I-VI)" Druckerei Heinrich Wetteroth -München, sowie "Rauhnacht", "Fischer", unten rechts signiert, Blattformat je ca. 27 x 38 cm, eingerissen, ungerahmt

Expert: Gerhard Gafko Gerhard Gafko
+43-662-87 16 71-49

19.08.2010 - 15:00

Vyvolávací cena:

8 Radierungen:

+43-662-87 16 71-49

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Art and Antiques
Datum: 19.08.2010 - 15:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 13.08. - 19.08.2010