Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7000

6 bäuerliche Brettstühle in josefinischer Stilform, 20. Jhdt.

Nadel- und Kirschholz massiv, beschädigt

Expert: Schätzmeister Richard Krautgartner Schätzmeister Richard Krautgartner

19.08.2010 - 15:00

Vyvolávací cena:

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Kunst & Antiquitäten
Datum: 19.08.2010 - 15:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 13.08. - 19.08.2010