Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7000

Halmar ALTMANN

(Deutsch um 1900/20) 2 Bilder: "Landschaften" jeweils signiert, u. a. datiert: 1913, Aquarelle auf Papier, ca. 18 x 29 cm bzw. 20 x 27 cm (PassepartoutAusschnitt), verglast, gerahmt

Expert: Gerhard Gafko Gerhard Gafko
+43-662-87 16 71-49

19.08.2010 - 15:00

Vyvolávací cena:

Halmar ALTMANN

+43-662-87 16 71-49

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Art and Antiques
Datum: 19.08.2010 - 15:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 13.08. - 19.08.2010