Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 9999

Rudolf Eyb

(Graz 1893-1971 Salzburg) "Gebirgslandschaft", links unten signiert R. Eyb, Öl/Platte, ca. 36 x 51 cm, gerahmt

Expert: Christian Wiesinger Christian Wiesinger

18.08.2010 - 15:00

Vyvolávací cena:

Rudolf Eyb

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Kunst & Antiquitäten
Datum: 18.08.2010 - 15:00
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 09.08. - 18.08.2010