Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 9999

Georg Albert Punz

"Geburt Christi", links unten signiert und datiert Georg Albert Punz pinxit 1787, Öl/Leinwand, ca. 123 x 83 cm, gerahmt, restaurierte Stellen, Krakeleebildung

Expert: Christian Wiesinger Christian Wiesinger

18.08.2010 - 15:00

Vyvolávací cena:
EUR 3.600,-

Georg Albert Punz

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Kunst & Antiquitäten
Datum: 18.08.2010 - 15:00
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 09.08. - 18.08.2010