Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 182-011328/0001

Damen Ring

Gelbgold 750, besetzt mit Brillanten zus. ca. 0,15 ct sowie einem Smaragd, RW 57, 10,1 g, ital. Beschauzeichen øg10

Expert: Ekkehard Riegler Ekkehard Riegler
+43-512-570 447

ekkehard.riegler@dorotheum.at

21.09.2017 - 17:29

Vyvolávací cena:

Damen Ring

+43-512-570 447

ekkehard.riegler@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.30, So: 9.00 - 18.00
innsbruck.maria-theresienstrasse@dorotheum.at

+43 512 570 447
Aukce: Klenoty a náramkové
Datum: 21.09.2017 - 17:29
Místo konání aukce: Innsbruck
Prohlídka: 13.09. - 21.09.2017