Čís. položky 7063

2 moderne Ikonen,

2 moderne Ikonen, - Art and Antiques & Paintings

20. Jh., Linoleum, Oklod, Metall, versilbert, tlw. vergoldet, 19x 15 cm und 22 x 15,5 cm,

Expert: Mag. Sonja Evelyn Wenzl-Höpp Mag. Sonja Evelyn Wenzl-Höpp

sonja.hoepp@dorotheum.at

11.08.2010 - 15:00

Vyvolávací cena:

2 moderne Ikonen,

sonja.hoepp@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Art and Antiques & Paintings
Datum: 11.08.2010 - 15:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 06.08. - 11.08.2010