Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7026

Art Deco-Tänzerin,

Porzellan farbig und gold staffiert, Höhe 24,5 cm, undeutliche Stempelmarke, 2 Finger best.

Expert: Regina Herbst Regina Herbst

11.08.2010 - 15:00

Dosažená cena: **
EUR 138,-
Vyvolávací cena:
EUR 110,-

Art Deco-Tänzerin,

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Sommerauktion
Datum: 11.08.2010 - 15:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 06.08. - 11.08.2010