Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7303

Richard Handler*

Richard Handler* - Art and Antiques & Paintings

(Wien 1932 geb.) Großes Blumenstück mit Schmetterling, signiert R. Handler, Öl auf Leinwand, 92 x 60 cm,gerahmt, (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

11.08.2010 - 15:00

Vyvolávací cena:

Richard Handler*

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Art and Antiques & Paintings
Datum: 11.08.2010 - 15:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 06.08. - 11.08.2010