Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7908

Desiderius Fangh

Desiderius Fangh - Sommerauktion

(Ödenburg 1876 geb.; tätig in Baden/Wien) Bauernhof, davor Pferde, Gänse und ein Leiterwagen, signiert und datiert Fangh 1944, Mischtechnik auf Papier, 35 x 30 cm,gerahmt, (Hu)

Expert: Dr. Brigitte Huck Dr. Brigitte Huck
+43-1-515 60-378

11.08.2010 - 15:00

Vyvolávací cena:
EUR 350,-

Desiderius Fangh

+43-1-515 60-378

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Sommerauktion
Datum: 11.08.2010 - 15:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 06.08. - 11.08.2010