Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7903

Alois Tott

Alois Tott - Art and Antiques & Paintings

(Wien 1870-1939) Gehöft an einem Flüsschen, signiert A. Tott, Gouache auf Papier, 25 x 34 cm, Passep.,gerahmt, (Hu)

Expert: Dr. Brigitte Huck Dr. Brigitte Huck
+43-1-515 60-378

11.08.2010 - 15:00

Vyvolávací cena:

Alois Tott

+43-1-515 60-378

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Art and Antiques & Paintings
Datum: 11.08.2010 - 15:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 06.08. - 11.08.2010