Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7000

Paar Appliken im Barockstil, 20. Jhdt.

je 1-kerzig, Holz geschnitzt, weiß und goldgefasst, Höhe je 35 cm, beschädigt

Expert: Schätzmeister Richard Krautgartner Schätzmeister Richard Krautgartner

12.08.2010 - 15:00

Vyvolávací cena:
EUR 80,-

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Kunst & Antiquitäten
Datum: 12.08.2010 - 15:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 06.08. - 12.08.2010