Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7000

B. v. Ä. BURGARD

(Deutsch, 2. Drittel 20. Jhdt.) "Winter im Hochgebirge" unten links signiert, Öl auf Karton, ca. 50 x 65 cm, gewellt, beschädigt, ungerahmt

Expert: Gerhard Gafko Gerhard Gafko
+43-662-87 16 71-49

12.08.2010 - 15:00

Vyvolávací cena:
EUR 70,-

B. v. Ä. BURGARD

+43-662-87 16 71-49

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Art and Antiques
Datum: 12.08.2010 - 15:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 06.08. - 12.08.2010