Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7000

M. SCHÖNN

(Salzburg um 1900/30) 6 Zeichnungen: u. a. "Frohnleichnamsprozession - Altar am Dom", (19)19, unten rechts signiert, Bunt- und Bleistift auf Papier, ca. 21 x 28 cm, ungerahmt, Klarsichtfolie

Expert: Schätzmeister Gerhard Gafko Schätzmeister Gerhard Gafko

12.08.2010 - 15:00

Vyvolávací cena:
EUR 70,-

M. SCHÖNN

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Kunst & Antiquitäten
Datum: 12.08.2010 - 15:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 06.08. - 12.08.2010