Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7000

5 Grafiken und 1 Offsetdruck

u. a. Archibald BAJORAT (Memel 1923 - 2009 Dresden) "Harfenspielerin" Radierung, Blattformat ca. 22 x 29 cm, bzw. "Bergbauernhof" Farbholzschnitt, ca. 24,5 x 28,5 cm, beschädigt, ungerahmt

Expert: Schätzmeister Gerhard Gafko Schätzmeister Gerhard Gafko

12.08.2010 - 15:00

Vyvolávací cena:

5 Grafiken und 1 Offsetdruck

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Kunst & Antiquitäten
Datum: 12.08.2010 - 15:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 06.08. - 12.08.2010