Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7000

Magda von LERCH

(Preßburg 1871 - 1938 Innsbruck) "Kutscher vor BösendorferPortal" unten rechts signiert: M. Lerch, Farbradierung, ca. 24 x 19 cm, ungerahmt

Expert: Gerhard Gafko Gerhard Gafko
+43-662-87 16 71-49

12.08.2010 - 15:00

Dosažená cena: **
EUR 80,-
Vyvolávací cena:
EUR 80,-

Magda von LERCH

+43-662-87 16 71-49

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Art and Antiques
Datum: 12.08.2010 - 15:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 06.08. - 12.08.2010